Švęsk Jonines linksmai: dovanos ir staigmenos „Tarzanijoje“

jonines„Švęsk Jonines linksmai!“ – kviečia nuotykių pakas „Tarzanija“. Stebuklingą trumpiausią artėjančių Joninių naktį praleiskite gamtos apsuptyje. Šventės metu bus kūrenami laužai, pinami ir plukdomi vainikai, ieškoma paparčio žiedo, buriama, šokama, dainuojama.

Alytaus pašonėje, Radžiūnų kaime, įsikūrusiame pramogų parke tradicinė kalendorinė trumpiausios nakties šventė prasidės jau kitą antradienį ir truks iki paryčių.

Šventės dalyviai ieškos paparčio žiedo, pins ir plukdys vainikus. Gerą nuotaiką dovanos ir visiems gerai žinomas dainas atliks grupė „ŽAS“, Jūratė Miliauskaitė. Šventinę naktį kartu praleisti kvies alytiškių grupė „PRONTO“.

„Joninių naktis iš tiesų yra stebuklinga, kitokia nei visos kitos. Ilgiausią metuose dieną oras pakvimpa šviežiai nuskintomis žolėmis, o trumpiausią naktį – laužo dūmais. Žmonėms ši šventė yra ypatinga, todėl „Tarzanijoje“ Jonines švenčiame kasmet. Norisi suburti visus Jonines švęsti kartu“, – apie planuojamą šventę kalbėjo nuotykių parko „Tarzanija“ vadovas Mindaugas Aldonis.

Jis teigė, kad šiemet, be įprasto Joninių laužo ir paparčio žiedo paieškų, šventės dalyvius stebins ugnies šou, o renginio metu nuotykių parkas veiks, kaip ir įprastai.

Joninių šventės metu mažieji svečiai galės papramogauti specialiai vaikams nuo 3 iki 7 metų amžiaus skirtoje trasoje. Suaugusieji – savo jėgas išbandyti septyniose skirtingo sudėtingumo trasose ir, žinoma – ypatingas, daug įspūdžių paliekantis skrydis per Nemuną.

Nemėgstančių karstyklių šventės dalyvių parke laukia „Pašėlę Kalneliai“ bei kitos pramogos.

„Dviem, burtų keliu atrinktiems laimingiesiems, dovanosime skrydį per Nemuną. Norintiems dalyvauti žaidime tereikia pasidalinti socialiniame tinkle „Facebook“, „Tarzanijos“ paskyroje esančia Joninių afiša“, – sakė M. Aldonis.

Kam nusišypsos laimė gauti dovanų skrydį per Nemuną, paaiškės birželio 23 dieną.

Trumpiausia vasaros naktis yra kupina šėlsmo ir linksmybių, tai puiki proga susitikti su draugais ir pasilinksminti gamtoje. Sutikime Jonines kartu, birželio 23 dieną, 19 valandą, nuotykių parke „Tarzanija“!

 

tarzanija-jonines