Sekmadienį tūkstančius lankytojų sukvies nemokama mados ir grožio mugė Šiauliuose

Šį sekmadienį į Šiaulius atvyksta didžiausia nemokama mados ir grožio mugė „Design for life”. Nuo 10 iki 17 val „Šiaulių arenoje” bus galima įsigyti drabužių, aksesuarų, kosmetikos, vaikiškų prekių ir įvairiausių kitokių madingų pirkinių. Nemokama mugė taps puikia rudens pramoga ir pakvies dieną praleisti ne tik apsipirkinėjant, bet ir besigrožint pasirodymais scenoje, o pirmųjų lankytojų lauks ir dovanos.

Daugiausia gamintojų sutraukianti mugė

Jau šį sekmadienį vyksiantis renginys po vienu stogu kvies susitikti net su virš 100 gamintojų. Tai yra didžiausia mieste rengiama mugė, kurioje įvairių prekių atrasti galės visos amžiaus kategorijos – nuo vaikų iki senjorų. Megztinių, suknelių ar kelnių – mugėje nestigs drabužių. Unikalių, išskirtinių ir niekur nematytų papuošalų pateiks aksesuarų gamintojai. Kūrėjai vaikams pristatys kostiumėlius, draugiškus kūnui audinius ir net avalynę. „Šiaulių” arenoje lauks ir kūno priežiūros priemonės, kosmetika, įvairūs kremai, namų jaukumui sukurti bus parduodamos ir įvairios žvakės, kvapai bei dekoracijos.

Kokybė už prieinamą kainą

Galimybę vienoje vietoje rasti nuo drabužių iki kūno priežiūros priemonių dovanosianti mugė pasižymi kainų lankstumu ir prieinamumu kiekvienam lankytojui. „Mados ir grožio mugė – sujungs ir didelius, ir mažesnius gamintojus, kurie gamina savo rankomis, todėl tai suteikia galimybę atrasti kokybiškų daiktų už prieinamą kainą, o dar su gamintoju ir pasiderėti” – pasakoja renginio organizatoriai. Mugė – tiesioginis kontaktas su gamintoju, todėl atrasite ne tik prieinamų kainų, bet ir turėsite progą pasikonsultuoti ir užduoti Jums rūpimus klausimus.

Žiūrovus žavės pasirodymai scenoje

Atvykusius sekmadienį „Šiaulių arenoje” pasitiks ne tik gamintojai, bet ir speciali scena, kurioje vyks pasirodymai. Modelių mokyklos „Bacio studija” auklėtiniai pristatinės rudens/žiemos sezono atktualijas. Renginyje aidės muzika, o į mugės šurmulį įsitraukti pakvies renginio vedėjas.

Lankytojams – dovanos

Į nemokamą renginį Šiaulių miesto gyventojai bei svečiai kviečiami atvykti drauge su visa šeima. Vienos dienos renginys savo lankytojus šį sekmadienį, spalio 21 dieną, nuo 10 iki 17 valandos pasitiks itin maloniai. Jų lauks lauks nemokami žurnalai.

Daugiau informacijos: festivus.lt