Palangoje – Pasaulio reitingo sportinių šokių varžybos

2017 m. balandžio 8 d. Palangos arenoje (Sporto g. 3) vyks Pasaulio ir Lietuvos reitingų sportinių šokių varžybos bei Lietuvos Jaunimo iki 21-erių metų standartinių šokių čempionatas.

„Džiaugiamės, kad varžybose dalyvaus daug aukšto meistriškumo sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių, taip pat iš Italijos, Vokietijos, Suomijos. Iš viso varžybose šoks daugiau kaip 500 porų“ – sakė vienas varžybų organizatorių anksčiau daugkartinis Lietuvos čempionas, o dabar treneris Martynas Kūra.

Varžybos bus graži judesio ir muzikos šventė tiek mažiesiems šokėjams (4 – 6 metukų) bei jų tėveliams, tiek suaugusiems (18 metų ir vyresniems) dalyviams. O žiūrovai šiais metais galės džiaugtis ne tik gražiu šokiu, bet ir puikia muzika, kurią gyvai atliks šokių muzikos duetas „Eurovizijos“ dalyvė Gerli Padar bei DJ Maksy iš Estijos.

Pirmą kartą varžybos bus transliuojamos tiesiogiai internete, o šokėjoms ir šokėjams pasiruošti varžybos padės šukuosenų meistrai iš Maskvos „Chursina Style“.

Organizatoriai kviečia Palangos kurorto gyventojus ir svečius atvykti į Palangos areną 2017 m. balandžio 8 d. ir žada puikų reginį. Vakaro dalies ir varžybų finalų pradžia: 18.30 val.

Bilietus galite įsigyti Palangos arenos kasoje. Bilieto kaina visai dienai – 7 eurai.

Palangos.krasto.info