Masinio pikniko Klaipėdoje dalyviai mėgavosi skania vakariene

Renginio-akimirka-2Vilniečių vasaros tradicija jau tapę „Borjomi Grill piknikai“ plečiasi ir žengia į kitus Lietuvos miestus. Ketvirtadienį, liepos 2 d., pirmasis toks masinis piknikas įvyko šalies vasaros sostinėje – Klaipėdoje. Danės skvere susirinkę šimtai klaipėdiečių gardžiavosi skaniu piknikų maistu, ant grotelių kepta mėsa bei mėgavosi gyvenimu su „Borjomi“.

„Borjomi“ jau ketverius metus skleidžia piknikų kultūrą Lietuvos sostinėje Vilniuje. „„Borjomi“ yra neatskiriama kiekvieno pikniko dalis. Šiemet nutarėme, kad ir kitų miestų gyventojams atėjo laikas atrasti masinių piknikų teikiamą malonumą. Smagu, kad idėja klaipėdiečiams patiko ir jie gausiai rinkosi į pikniką, nutarę praleisti laiką gryname ore bei kartu su skaniu maistu ir draugais mėgautis gyvenimu“, – sako mineraliniam vandeniui „Borjomi“ atstovaujančios įmonės „IDS Borjomi Europe“ marketingo vadovė Tatjana Rudienė.

„Borjomi Grill pikniko“ svečiams Klaipėdoje Lietuvos barbekiu kepėjų asociacijos profesionalai iškepė 80 kg aukščiausios kokybės marinuotos „Premium“ vištienos, kurią klaipėdiečiams padovanojo „Vilniaus paukštynas“. Po tokio kiekio aštrios mėsos dalyviams kilmės mineralinis vanduo „Borjomi“ buvo labai vertingas – jis padėjo susigrąžinti lengvumo pojūtį skrandyje. Šį vandenį dietologai rekomenduoja gerti po sočių ir skanių patiekalų.

Pasimėgavę vištiena ir mineraliniu vandeniu klaipėdiečiai neskubėjo skirstytis, daugelis jų prisėdo ant pievelės, bendravo su draugais ir klausėsi gyvos muzikos, kurią atliko Jurgis Brūzga.

Vilniuje masiniai „Borjomi“ piknikai vyko jau ketverius metus iš eilės, tačiau šiemet renginys pirmą kartą surengtas ir kitame Lietuvos mieste. Tuo ambicingi „Borjomi“ planai vystyti piknikų kultūrą Lietuvoje nesibaigia – liepą masinis piknikas įvyks ir Kaune.