Kulinarinėje kovoje L. Kleiza atskleidė, kodėl žmona jam nebeneša pusryčių į lovą

Nuotrauka – tomasfoto.lt

Vieno garsiausių Lietuvos krepšininkų Lino Kleizos niekam pristatinėti nereikia. Šiuo metu ramesniu tempu gyvenantis sportininkas krepšinio kamuolį kol kas iškeitė į ne ką mažiau įdomią veiklą – tapo vienu iš projekto „Sporto namai“ iniciatorių ir kūrėjų. Jau šį šeštadienį kulinarinėje TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ krepšinio žvaigždė turės galimybę įvertinti savo kolegų talentą ir įgūdžius virtuvėje bei pasakos apie savo ir žmonos Agnetos ritualus.

Laidoje „Virtuvės istorijos“ šį kartą lankysis projekto „Sporto namai“ įkūrėjai, jau kone šeimos nariais vieną kitą laikantys sporto žurnalistai Ignas Grinevičius ir Aurelijus Bezekavičius bei projekto iniciatorius, garsus Lietuvos krepšininkas L. Kleiza.

Laidos svečiai kulinarinei dvikovai bus nusiteikę kaip niekada azartiškai. Gerai atpažįstamo balso savininkui I. Grinevičiui, padedamam šefės Ilonos Juciūtės, teks nelengva užduotis – pagaminti kibinus, o A. Bezekavičius, padedamas grilio meistro Mindaugo Kalvaičio, keps žuvies ir daržovių vėrinukus.

Sporto komentatorius ir Lietuvos krepšinio žvaigždę L. Kleizą suvienijo unikalus projektas „Sporto namai“. „Tai prasidėjo nuo Lino Kleizos minties, kad reikėtų padaryti Lietuvoje platformą, kurioje patys sportininkai galėtų betarpiškai pasakoti savo sirgaliams istorijas apie savo karjerą“, – apie projekto startą, entuziazmą ir lūkesčius pasakos projekto direktorius I. Grinevičius.

I. Grinevičius atkleis, jog L. Kleiza turi labai gerą humoro jausmą. „Man asmeniškai jis labiau nei Ignas patinka“, – šmaikščiai savo virtuvės dvikovos priešininkui sakys A. Bezekavičius.

Vis dėlto išrinkti šių varžybų nugalėtoją atsakomybė atiteko L. Kleizai. Skanaudamas kolegų pagamintų patiekalų, krepšininkas pasakos, kad anksčiau pusryčius jam į lovą atnešdavo žmona Agneta, tačiau pastaruoju metu ši maloni tradicija tapo vis retesnė.

Kodėl žmona vis rečiau lepina Liną pusryčiais į lovą? Kuo gyvena Linas ir Agneta bei kokie garsaus krepšininko ateities planai? Apie tai ir dar daugiau – jau šį šeštadienį 9 val. atsinaujinusioje kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

Šeštą sezoną skaičiuojanti laida „Virtuvės istorijos“ nuo šiol ne tik dalija kulinarinius patarimus, bet ir rengia azartiška žinomų šalies šeimų ar kolegų kovas. Laidos studijoje pagrindinio laidos herojaus šeimos nariai rungiasi vienas su kitu ir padedami šefės Ilonos Juciūtės-Čibirkienės ruošia skaniausius patiekalus, o galiausiai atvykęs laidos herojus turi ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą.

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3!

Justė Radzevičiūtė-Laugalienė
TV3 komunikacijos vadovė