Jūros šventės naujieną – stebuklinga Teatro aikštė

Nuotrauka MyTrips.lt

Nuotrauka MyTrips.lt

Viena didžiausių šiųmetės Jūros šventės naujienų – stebuklinga Teatro aikštė. Gerai pažįstama erdvė šventės metu pasikeis ir taps ypatinga poilsio zona, kurioje lauks žaliuojantys augalai, fontanai, skambūs muzikos garsai bei nauji, patogesni sprendimai šventės lankytojams.

Atsižvelgiant į Jūros šventės svečių bei smulkiųjų verslininkų pageidavimus, šventės rėmėjo „Swedbank“ dėka, šioje erdvėje lauks ir dar viena naujiena – beveik visos prekybos vietos siūlys galimybę atsiskaityti mokėjimo kortele.

„Džiaugiamės ir vėl galėdami bendradarbiauti su Jūros švente, kuri kaskart tampa ne tik išskirtinių meninių projektų oaze, bet ir nauja, dar daugiau galimybių siūlančia erdve smulkiajam verslui. Šie Teatro aikštės pokyčiai puiki galimybė prekybininkams susitikti su jų esamais klientais bei atrasti naujus, o tai atitinka aiškiai pasirinktą „Swedbank“ kryptį – padėti smulkiajam verslui augti bei stiprėti“, – sako „Swedbank“ Vakarų Lietuvos filialo valdytojas Vytautas Adomaitis.

Įvertinant smulkiųjų verslininkų svarbą ir iššūkius, su kuriais jie susiduria bei tai, jog šis verslas yra gyvybiškai svarbus visos šalies ekonomikai, šiemet inicijuotas verslo palaikymo projektas „Kiekvienas gali būti didelis“. Projekto tikslas – smulkiesiems prekybininkams padėti pritraukti daugiau pirkėjų pas smulkiuosius verslininkus, gyventojus kviečiant išsukti iš įprasto apsipirkimo maršruto ir reikalingas prekes įsigyti iš smulkaus vietos gamintojo ar prekybininko. Teatro aikštės pokyčiai – šio projekto dalis.

Viešoji įstaiga „Klaipėdos šventės“ informacija