Vilnių sudrebino 16-osios M-1 Plius Kūdikių lenktynės

kudikiu-lenktynesŠiandien vaikiškų prekių parduotuvėje „Babycity“ Vilniuje kartu su „Ogmios miesto“ gimtadieniu praūžė ir 16-osios M-1 plius kūdikių lenktynės. 5 metrų trasą ropomis įveikusi greičiausiai ir ant aukščiausiojo nugalėtojų pakylos laiptelio šiemet užropojo Meilė Bočkutė 11-os mėnesių amžiaus iš Vilniaus. Nuo nugalėtojos keliomis sekundėmis atsiliko 11-os mėnesių amžiaus Kristupas Miliauskas, užėmęs 2-ąją vietą, bei 10-ies mėnesių amžiaus Dominykas Beiner, užėmęs 3-ąją vietą.

Lenktynių metu iš viso 25 dar nevaikštantys kūdikiai kartu su savo tėveliais traukė burtus ir varžėsi penkiose grupėse po penkis. Geriausiai atkrintamosiose rungtynėse pasirodę kūdikiai susikovė finale, kur ir paaiškėjo greičiausieji 2015 metų ropliukai. Kaip ir kasmet, šiųmetinėse lenktynėse stebino ne tik mažųjų ropojimo greitis, bet ir suaugusių komandos narių – tėvelių – išradingumas. Vaikai buvo raginami greičiau šliaužti pasitelkus ne tik tradicines priemones – žaislus, mobiliuosius telefonus ar saldumynus, bet ir planšetes, barškučius, ir net raktus.

Neatsiejama lenktynių tradicija – jau ne pirmus metus dalyvius ir žiūrovus linksminusi bei M-1 Plius kūdikių lenktynių fanams gerai pažįstama mažučiukų dainininkų grupė CACA. Lenktynių vedėjos vairas antrus metus iš eilės buvo patikėtas aksominio balso savininkei, žaviajai radijo stoties M-1 Plius laidų vedėjams Lavijai Šurnaitei-Kairienei ir Tomui Ramašauskui. Dovanas ir staigmenas dalyviams paruošė lenktynių draugai: prekybos tinklas Rimi, ekologiški pieno produktai Dobilas ir vaikiškų prekių parduotuvė Babycity.

Kiekvienais metais radijo stoties „M-1 Plius” organizuojamos Kūdikių lenktynės suteikia daug džiaugsmo ir renginio dalyviams, ir svečiams. Per 16 metų šiose lenktynėse dalyvavo daugiau nei 400 kūdikių iš visos Lietuvos, o patys pirmieji lenktynių dalyviai jau eina į dešimtą klasę.

(Visited 157 times, 1 visits today)