Smagus koncertas Klaipėdoje šeimai su Raimondo Paulo muzika

koncertasVasario 11 dieną, ketvirtadienį, 12 ir 18 valandomis, Klaipėdos koncertų salė kviečia jaunuosius klausytojų į naują ir smagią edukacinio projekto seriją „Žaismingos muzikos orkestras XVIII: žuvų ir bičių dainos“!

Prieš septynis metus prasidėjęs „Žaismingos muzikos orkestro“ koncertų ciklas netrukus tapo mėgstamiausiu Koncertų salės edukaciniu projektu visai šeimai, kurio naujų programų pasirodymo kaskart laukiama su dideliu nekantrumu ir susidomėjimu.

Naujausioje 18-toje „Žaismingos muzikos orkestro“ programoje kartu su Klaipėdos kameriniu orkestru (meno vadovas Mindaugas Bačkus) pasirodys talentingi jaunieji muzikai, buvę Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos absolventai: šiuo metu Klaipėdos Universiteto Menų akademijos magistrantė, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistė Beata Ignatavičiūtė (sopranas), praėjusiais metais Portugalijoje laimėjusi pirmąją vietą tarptautiniame konkurse „XXI a. menas“, pianistas Gediminas Strupinskas, šiuo metu studijuojantis Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje, gitara skambins Žygimantas Bačkus, mušamaisiais gros E. Balsio menų gimnazijos auklėtinis Kasparas Petkus.

Koncerte dainuos Klaipėdos Vydūno gimnazijos vaikų choras, vadovaujamas puikaus choro dirigento ir pedagogo, Klaipėdos Vydūno gimnazijos direktoriaus Arvydo Girdzijausko. Choras nuolat dalyvauja miesto ir respublikinėse Dainų šventėse, respublikiniuose ir tarptautiniuose festivaliuose bei konkursuose, koncertuoja Lietuvoje ir užsienio šalyse. Kolektyvas įvertintas aukščiausiu mūsų šalies mėgėjų meno apdovanojimu – „Aukso paukšte“ nominacijoje „Tarptautinio spindesio žvaigždė“. Praėjusių metų vasarą Klaipėdoje vykusiame penktajame Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų festivalyje-konkurse „Mes – Lietuvos vaikai“ choras užėmė pirmąją vietą.

Vienas populiariausių Latvijos kompozitorių ir pianistų Raimondas Paulas rašo dainas žymiems estrados atlikėjams. Jis sukūrė muziką šešiems miuziklams, trims baletams, teatro spektakliams, daugiau kaip pusšimčiui kino filmų ir daugiau nei penkis šimtus dainų. Kompozitoriaus dainos net vienuolika kartų nugalėjo Latvijos dainų konkurse „Mikrofona aptauja“. R. Paulo muzika yra žinoma ne tik Latvijoje, ji skambėjo daugelyje Europos šalių, JAV, Kanadoje, Izraelyje, Japonijoje ir kitur.

Su populiariomis šio kompozitoriaus dainomis užaugo dabartinė tėvelių ir senelių karta, tad jiems taip pat bus įdomu ateiti į koncertą.

„Žaismingos muzikos orkestro“ 18-toje programoje skambės R. Paulo ciklas, sudarytas iš devynių dainų svajingais pavadinimais: „Namuose, savo tėviškėje“, „Perlų žvejas“, „Baltųjų naktų romansas“, „Laimužė“, „Žuvų ir bičių dainos“, „Namų židinys“, „Piemenuko skundas“, „Vėjų valanda“, „Daina nenutyla“.

Kviečiame kartu su visa šeima pasimėgauti melodinga, lyriška, gamtos ir tėvynės meilės kupina R. Paulo muzika!

Rima Šimonienė
Reklamos kuratorė
Klaipėdos koncertų salė

(Visited 122 times, 1 visits today)