Naujoji Palangos koncertų salė atsiveria muzikiniam teatrui

palangos koncertu saleGruodį iškilmingai atidaryta Palangos koncertų salė jau laukia savo pirmųjų žiūrovų – vasario 12 ir 13 dienomis šioje salėje bus parodyti vieni iš populiariausių Klaipėdos Valstybinio muzikinio teatro spektaklių.

„Pajūris yra bendras kultūrinis arealas, tad ir bendras šio regiono kultūrininkų darbas yra didžiulis prioritetas. Naujoje Palangos koncertų salėje iki šiol vyko tik uždari renginiai, tad esu labai laimingas, kad būtent Klaipėdos Valstybiniam muzikiniam teatrui pirmiesiems patikėta surengti savo pasirodymus, – kalbėjo naujasis Klaipėdos Valstybinio muzikinio teatro vadovas Jonas Sakalauskas. – Tik sujungę savo pajėgumus galime tapti įdomūs visai Lietuvai ir, be abejo, Palangą lankantiems turistams“.

Klaipėdiečių pasirodymas Palangos koncertų salėje nėra atsitiktinis. Pasak Palangos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjo Vyganto Rekašiaus, Palangos koncertų salė ir buvo projektuota profesionaliam scenos menui. „Tai – puiki, profesionali scena menininkams demonstruoti savo kūrybą. Tikiu, kad Klaipėdos Valstybinio muzikinio teatro pasirodymai yra didelė pradžia mūsų nuolatinio bendradarbiavimo su Palangos miesto savivaldybe, – teigė Vygantas Rekašius. ¬Palangos koncertų salė turi tapti scena, kurioje dominuoja įvairus, tačiau profesionalus menas“.

„Žiūrovams pristatysime J. Štrauso operetę „Vienos kraujas“ ir šokio spektaklį „Altorių šešėly“. Be abejo spektakliai bus ryškesni ir įdomesni vien dėl pačios vietos, kur jie bus rodomi – dėl salės galimybių ir jos kuriamos atmosferos, tai iš tiesų labai jaudina ir verčia mus pasitempti“, – kalbėjo J. Sakalauskas.

Bilietus platina – Bilietai.lt

Palangoje galima įsigyti – MAXIMA XX, informacijos skyriuje (Klaipėdos pl. 42, I-VII nuo 08:00 iki 22:00).

Užsisakyti – tel. +370 625 24802.

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro informacija

(Visited 144 times, 1 visits today)