fbpx

Moderni Stovykla Trakuose kiekvienam

Vasara – laikas, kai vaikams nereikia eiti į mokyklą, jie turi galimybę pailsėti, daugiau laiko skirti savo pomėgiams. Neretai tėvai nusprendžia vasarą bent savaitei ar dar ilgesniam laikui išleisti savo atžalas į stovyklą. Už mažesnius vaikus sprendimą priima tėvai (žinoma, pasitarę su vaiku), o vyresnieji turi daugiau galimybių bei laisvės rinktis patys. Vasaros  stovyklų pasirinkimas iš tiesų didelis, todėl pakankamai sunku išsirinkti. Pasirinkimą dažnai lemia stovyklos kaina, programa ir kt.

Kaip matote, straipsnį pradėjau mintimis, kurios pirmiausiai šauna į galvą išgirdus žodį stovykla. Taip ir įsivaizduojame vaikus, lakstančius po pievelę, gražios gamtos apsuptyje, žaidžiančius įvairius žaidimus bei smagiai leidžiančius laiką. Tačiau juk stovyklauti gali ne tik vaikai, bet ir suaugusieji, šeimos su vaikais. Tokią galimybę suteikia sodyba „Akmeninė užeiga“.

Stovykla Trakuose, sodyboje „Akmeninė užeiga“

„Akmeninė užeiga“ – erdvi bei moderni sodyba, kuri tinka įvairioms progoms: vestuvėms, krikštynoms, mergvakariams/bernvakariams, gimtadieniams, įmonių vakarėliams ir, žinoma, stovykloms.

Mūsų teritorija labai erdvi, tinkama pramogauti lauke, kai tik leidžia oro sąlygos. Jūsų pageidavimu, įrengsime didelę stovyklavietę, pasirūpinsime įvairiomis pramogomis: orientacinėmis varžybomis, lauko žaidimais, įvairiausiais sportiniais užsiėmimais.

Be to, galime stovyklavietę įrengti ne tik lauke, bet ir vidaus patalpose, kurios yra pakankamai erdvios, kad būtų galima organizuoti tokias pramogas.

Sodyba „Akmeninė užeiga“ yra įsikūrusi itin patogioje vietoje, netoli Trakų. Ji lengvai pasiekiama iš Vilniaus bei iš kitų aplinkinių miestų. Todėl lankytojai pas mus atvyksta iš įvairių miestų. Juos žavi graži aplinka, kokybiškas maistas, malonus bei profesionalus aptarnavimas. Be galo džiaugiamės, kad žmonės pas mus pakartotinai sugrįžta, pasitiki mūsų kolektyvu ir rekomenduoja „Akmeninę užeigą“ savo draugams, kolegoms bei pažįstamiems žmonėms. Juk geri klientų atsiliepimai yra pati geriausia reklama ir kokybės garantas.

Stovykla Trakuose yra geriausias pasirinkimas, jeigu norite smagiai, turiningai praleisti laisvalaikį bet kuriuo metų laiku. Mes garantuojame stovyklautojų užimtumą, kokybišką maitinimą ir dėmesį individualiems kiekvieno lankytojo poreikiams. Mūsų komanda yra pasirengusi įgyvendinti Jūsų kūrybines idėjas, eksperimentuoti. Padarysime viską, kas įmanoma, kad Jūsų stovyklavimo laikas būtų nepamirštamas ir norėtumėte šį nuotykį pakartoti. Kvieskite draugus, šeimos narius arba kolegas ir kartu smagiai praleiskite laiką „Akmeninėje užeigoje“.

Stovykla Trakuose – puikus laisvalaikio praleidimo būdas tiek mažiems, tiek dideliems. Jeigu širdyje esate gamtos mylėtojas, tačiau mėgstate ir komfortą, nedvejodami atvykite stovyklauti pas mus. Atsivežkite gerą nuotaiką, o visa kita – mūsų rūpestis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Visited 29 times, 1 visits today)