Marijampolėje šį savaitgalį – vandenlenčių parko atidarymas

marijampoleJau nuo šio savaitgalio Marijampolė bus pažymėta Lietuvos žemėlapyje kaip miestas, turintis vieną geriausių vandenlenčių parkų visoje šalyje. „Wake Town MIAMI” įsikūrė unikalioje vietovėje (Poilsio g.44), kur žaliuojanti gamta, apsupta Šešupės posūkiais ir kilpomis, sudaro salą – čia ir startuoja naujasis vandenlenčių parkas. Gegužės 23-24 dienomis – „Wake Town MIAMI” atidarymo savaitgalis. Į naują vandenlenčių parką susirinks visi geriausi Lietuvos ir aplinkinių šalių sportininkai.

Šeštadienį vyks ne tik profesionalų varžybos, bet šį sportą galės išbandyti visi smalsuoliai. Ir nesvarbu, kad dar niekada nestovėjote ant vandenlentės – nuo pat ryto parke vyks nemokamos šio sporto pamokos. „Marijampolės vandenlenčių parkas bus vienas geriausių Lietuvoje ir tikiuosi, kad šis sportas išjudins vietos gyventojus, ypač jaunimą, kuriam šiuo metu veiklos Marijampolėje labai trūksta”, – sako „Wake Town MIAMI” parko steigėjas Viktoras Gražulis. Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys džiaugiasi privačia jaunų žmonių iniciatyva ir tikisi, kad šis pramogų verslas pritrauks dar daugiau svečių į Sūduvos sostinę.

Dvi dienos ant vandens ir karšta vakarėlio naktis „Mercure hotel” viešbučio terasoje – nuostabus savaitgalis garantuotas. Nepraleiskite renginio, kokio Marijampolė dar nėra mačiusi!

Marijampolės savivaldybės administracijos
viešųjų ryšių tarnyba

(Visited 124 times, 1 visits today)