Klaipėdoje žinomi žmonės dalyvavo išskirtinėje šypsenų šventėje

077Ketvirtadienio vakarą Klaipėdoje atidaryta pirmoji Lietuvoje tarptautinio tinklo MALO odontologijos klinika MALO CLINIC DPC. Į atidarymo šventę susirinkusi kviestinė publika buvo įtraukta į išskirtines pramogas bei domėjosi gražių šypsenų kūrimo naujovėmis.

Iškilmingą vakarą atidarė Klaipėdos miesto mero žmona Inga Grubliauskienė, Klaipėdos rajono mero žmona Aldona Dackauskienė ir gydytojas odontologas Simonas Bankauskas.

Vakaro šypsenas svečiams dovanojo renginio vedėjas Mantas Wizard.

Ypatingą staigmeną paruošė į renginį atvykęs fotomenininkas Pripsas. Pirmą kartą Lietuvoje ir savo veiklos istorijoje jis rengė šypsenų fotosesiją, kurioje fotografavo tik svečių šypsenas. Iš nuotraukų Pripsas vėliau kurs ypatingus meno kūrinius – paveikslus iš šypsenų.

Renginyje dalyvavo Klaipėdos mero žmona Inga Grubliauskienė, Klaipėdos rajono mero žmona Aldona Dačkauskienė, verslininkė Daina Bosas, šokėja Kristina Navickaitė-Tina, dainininkai Violeta ir Vilius Tarasovai, Oksana Pikul su mama, Rima Petrauksytė, aktorė Eglė Jackaitė, magas Mantas Wizard, fotomenininkas Pripsas, Gendra Janksauskienė ir kiti žinomi žmonės.