fbpx

Jūros šventės renginių programa liepos 28 dienai, šeštadieniui

8.30 Šv. Mišios už žuvusius jūroje ir visą jūrinę bendruomenę Klaipėdos stačiatikių parapijose:
Visų Rusų Šventųjų (Liepų g. 45A)
Dievo Motinos Globėjos – Šv. Mikalojaus (Smiltelės g. 14A)
Šv. Veros, Nadeždos, Liubovės ir Zofijos (Debreceno g. 48).
Po šv. Mišių vyks pamaldos už jūrininkus

9.00 Šv. Mišios už žuvusius jūroje ir visą jūrinę bendruomenę Marijos Taikos karalienės bažnyčioje

Rumpiškės g. 6

———-

9.00 KURKIME ENERGIJĄ JŪROS ŠVENTEI! Nuotaikinga ryto mankšta ir „SALLY UP“ iššūkis su sveikatingumo instruktore Rita Girdvainyte ir Parko intervalinių treniruočių komanda. Kviečiami dalyvauti įvairaus fizinio pajėgumo suaugusieji ir vaikai. Rekomenduojama patogi, spalvinga apranga ir sportinė avalynė, turėti buteliuką vandens.

Kruizinių laivų terminalas

———-

9.00–2.00 Jūros šventės mugė

Dangės g. (nuo buvusio TEO pastato iki Šiaurinio rago), Tiltų g.

———-

9.00–2.00 SKONIŲ FIESTA. Maistas iš Food Truck: greita, gardu, įvairu
DĖMESIO! 12-23 val. veikia pramogų erdvė vaikams „Burinuko uostas ir laivų statykla“. Pramogą vaikams dovanoja UAB „BNTP“

Automobilių stovėjimo aikštelė Pilies g.

———-

9.00–24.00 LR ŽEMĖS ŪKIO MINISTERIJA PRISTATO TAUTINIO PAVELDO KRANTINĘ „TAI, KAS TIKRA“.
11.00 Griežia Birutės kapela
18.00–19.00 Susipažinkite: kaimynai lenkai. Koncertuoja Lenkijos tradicinių dainų ir šokių kolektyvas „Ina“
20.00 Groja Klaipėdos krašto tautinės muzikos kolektyvai
11.00–21.00 Veikia tradicinių amatų meistrų dirbtuvės

Dangės krantinė prie paminklo „Žvejys“

———-

9.30 Pirmojo Lietuvos uosto kapitono Liudviko Stulpino pagerbimas

Smiltynės kapinaitės

———-

9.30–10.30, 10.45–11.45, 12.00–13.00 BALETO STUDIJA PO „ARKA“. Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro baleto trupės repeticijos ORE

Prie paminklo „Arka“

———-

10.00–22.00 AB „KLAIPĖDOS NAFTA“ INTERAKTYVI PALAPINĖ: #NepriklausomybėVeža interaktyvios veiklos ir:
14.30–15.00, 18.00–19.00 hiphopo grupės „Jama&W“ pasirodymas
15.00–16.00 susitikimas su grupės „G&G Sindikatas“ lyderiu Gabrieliumi Liaudansku-Svaru

Aikštė prie burlaivio „Meridianas“

———-

10.00–20.00 DIZAINO JŪRA: dizaineriai ir kūrėjai po vienu stogu, apsipirkimas DISCO ritmu

Turgaus g., Jono kalnelio link

———-

10.00–20.00 ATGIMIMO AIKŠTĖJE PRAMOGAUKITE SU „TOPO CENTRU“: jūsų laukia skrydžiui pasirengę dronai, su vėjeliu skriejantys paspirtukai, realybės kovos ir įvairios pramogos. Susipažinkite su naujovėmis, išbandykite, laimėkite prizų ir gaukite specialių pasiūlymų Topo centro parduotuvėse!

Atgimimo a.

———-

10.00–18.00 Senovinių automobilių asociacijos „Seni kibirai“ eksponatai atvyksta į Jūros šventę: rikiavimasis – Šaulių g., Lietuvininkų a., 10 val. – paradas S. Daukanto, Herkaus Manto gatvėmis; 11-18 val. – paroda, gražiausio automobilio rinkimai

Herkaus Manto g., ties Atgimimo aikšte

———-

10.00–1.00 Maltiečiai pristato: pirmoji pagalba Jūros šventės metu
10.00-22.00 Pagalbos punktas prie Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro, Danės g. 19
10.00-1.00 Pagalbos punktas Kruizinių laivų terminale

10.00 Žuvusios laivo LINKUVA įgulos pagerbimas

Skulptūrų parkas

———-

11.00–18.00 „DRAKONŲ“ LAIVŲ LENKTYNĖS. Azartiškos drakonų valčių varžybos dėl KLAIPĖDOS VALSTYBINIO JŪRŲ UOSTO DIREKCIJOS TAURĖS.
Nugalėtojų apdovanojimas pasibaigus varžyboms ant burlaivio „Meridianas“ denio

Dangės upė, atkarpa nuo Irklavimo centro iki Biržos tilto

———-

12.00 Žuvusiųjų jūroje pagerbimo ceremonija: vainikų nuleidimas Baltijos jūroje. Laivų išplaukimas nuo Kruizinių laivų terminalo – 11 val.
Klaipėdos mažųjų laivų savininkų asociacijos „Pajūrio laivai“ laivai norinčiuosius dalyvauti žuvusiųjų pagerbimo ceremonijoje plukdys nuo dešiniosios Dangės krantinės (pakeliui į Šiaurinį Ragą)

Baltijos jūra

———-

12.00–02.00 NAUJIENA! JŪROS ŠVENTĖS MECENATAS „ŠVYTURYS GO Nealkoholinis“ PRISTATO – JŪROS ŠVENTĖS PIKNIKO ZONA: ČIA VERTA UŽSIBŪTI!
DJ muzika, maisto ir gėrimų degustacijos, ekskursijos į „Švyturio“ alaus daryklą.
12.00–24.00 DJ muzika
19.00, 22.00 Trupės „Foolpool“ (Vokietija) spektaklis-pasivaikščiojimas „Mechaninių būtybių ganiava“. Trupės pasirodymus Jūros šventei dovanoja Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC)
15.00–17.00 Japonų būgnininkų grupės pasirodymas ir kūrybinės dirbtuvės visiems

Kūlių Vartų g.

———-

12.00–15.00 Lietuvos aukštajai jūreivystės mokyklai – 70! „Jūrinės rungtys visiems“: nuotaikingos varžybos suaugusiesiems, „Jaunojo jūrininko akademija“ – vaikams

II Melnragės paplūdimys, prie gelbėjimo stoties

———-

12.00–16.00 LIETUVOS JŪRŲ MUZIEJUS PRISTATO. ISTORINIŲ LAIVŲ PARADAS DANĖS UPĖJE „DANGĖS FLOTILĖ“.
12.00 Teatralizuotas žuvų turgus „Sugaus tave žvejužėliai!”
15.00 Burlaivių ir jų įgulų pristatymas bei pasveikinimas

Karališkoji krantinė, aikštė prie skulptūros „Žvejys“

———-

12.00–20.00 TURIZMO SKVERĄ PRISTATO AB „LIETUVOS GELEŽINKELIAI“: pažink Lietuvą ir pasaulį su AB „Lietuvos geležinkeliai“! Aplankyk Lietuvos turizmo informacijos centrų ekspozicijas ir būtinai užsuk į „Lietuvos geležinkelių“ paviljoną, kuriame: unikalios keliavimo patirtys, dar neatrastos turistinės kryptys, galimybė leistis į virtualią kelionę traukiniais po įspūdingiausius ir vaizdingiausius Lietuvos ir kaimyninių šalių kampelius, pramogos mažiesiems, prizai ir siurprizai smalsuoliams

Aikštė prie burlaivio „Meridianas“

———-

12.00–18.00 Tarptautinė modeliuotojų techninės kūrybos paroda „Sumažintas pasaulis“

Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A

———-

15.00–18.00 BALETO STUDIJA PO „ARKA“.
15.00 Šokių mokyklos CODA baleto ir šiuolaikinio šokio talentų repeticijos
17.00 Jaunųjų talentų šokio miniatiūros

Prie paminklo „Arka“

———-

15.00–23.00 ROMANTIŠKASIS TURGAUS GATVĖS BULVARAS.
15.00, 17.00, 20.00 Pasimatymas su pantomimos teatru „A“
16.00, 22.00 Fortepijoną „kalbina“ Marijus Kučikas
18.00–20.00 Tarptautinės fortepijono akademijos „Klaipėda Piano Masters“ dalyvių programa:
18.00 Koncertas „Fortepijono fiesta“
19.00 Interaktyvus jaunųjų pianistų konkursas su publika Jūros šventės prizui laimėti

Turgaus g.

———-

18.00 AZARTIŠKOS KOVOS DANĖJE: irklenčių varžybos

Dangės upė, nuo Irklavimo centro iki burlaivio „Meridianas“
———-

18.00–19.00 BALETO STUDIJA PO „ARKA“. Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro baleto trupės koncertas

Prie paminklo „Arka“

———-

19.00–20.00 LIETUVOS JŪRŲ MUZIEJUS PRISTATO: ISTORINIŲ LAIVŲ PARADAS DANĖS UPĖJE „DANGĖS FLOTILĖ“.
Laivų paradas tarp Biržos ir Pilies tiltų. Komentavimo punktas prie skulptūros „Žvejys“

Dangės upė
———-

20.00–1.00 DIDĮJĮ ŠEŠTADIENIO KONCERTĄ JŪROS ŠVENTĖS SVEČIAMS DOVANOJA „ŠVYTURYS GO Nealkoholinis“:
20.00 Grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“
21.30 Grupė „Royce“
23.00 ANDRIUS MAMONTOVAS IR GRUPĖ

Kruizinių laivų terminalas

———-

20.00–00.30 TEATRO AIKŠTĖS MAGIJA.
20.00 Grupė „IALAZ“ (Vengrija)
21.30 Giedrė Kilčiauskienė su grupe
23.00 Grupė „Garbanotas bosistas“

Teatro a.

———-

21.00–22.00 UAB „SEAFISH TRADE“ PRISTATO: PASAULINĖ PREMJERA JŪROS ŠVENTĖJE!
Bendras VšĮ „Klaipėdos švenčių“ ir Italijos teatro „Teatro dei Venti“ projektas – spektaklis-legenda „Mobis Dikas“. Unikalus pastatymas, sujungęs praeitį ir dabartį, Italiją ir Lietuvą, teatrą, šokį ir žmogaus fantaziją.

Piliavietės aikštė

———-

21.00–2.00 TELEKOMUNIKACIJŲ BENDROVĖ „BALTICUM“ PRISTATO: „KINO PAVASARIS“ JŪROS ŠVENTĖJE. MUZIKA IR KINAS PO ŽVAIGŽDĖTU DANGUMI!
21.00 Grupė „Black Water“
22.00 „Kino pavasario“ publikos favoritas – filmas „Kandelarija“ (rež. J. H. Hinestroza)
00.00 Geriausios KANŲ LIŪTŲ reklamos

Dienovidžio skveras

———-

23.00, 23.30, 00.10, 00.30, 01.10 LAUKIAMAS AKCENTAS. Dainuojančių ir šokančių fontanų programa Klaipėdos širdyje – Klaipėdos piliavietės aikštėje „Komplimentas Lietuvai“

Klaipėdos piliavietės aikštė

———-

00.00 UAB „SEAFISH TRADE“ DOVANA KLAIPĖDIEČIAMS IR JŪROS ŠVENTĖS SVEČIAMS.
Jūros šventės kulminacija – fantastiškas fejerverkų šou!

Klaipėdos piliavietė

(Visited 3 times, 1 visits today)