Jubiliejinis Ruki vverh! 18+1 koncertas Klaipėdoje

rukiVasario 28 dieną Klaipėdoje koncertuos grupė „Ruki vverh!“ – milijonų vaikinų ir merginų dievaičiai, populiariausi Rusijos šokių muzikos herojai.

Per 19 gyvavimo metų grupės ir jos nuolatinio lyderio Sergejaus Žukovo populiarumas nė kiek nesumažėjo. Kaip ir anksčiau, milijonai žmonių mielai klausosi populiariausių hitų, pasirodymai didžiausiose aikštelėse sulaukia gausaus gerbėjų antplūdžio, o grupė aktyviai gastroliuoja visame pasaulyje surengdama ne mažiau dvidešimties koncertų per mėnesį ir įrašo naujus albumus.

Grupės „Ruki vverh!“ koncertai – tai daugybė netikėtų atradimų ir begalė puikių emocijų, nuolatinis susižavėjimas, nostalgija ir džiaugsmas klausantis amžinų ir mėgstamų hitų. Sergejaus Žukovo dainos gerai žinomos visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, socialinės padėties ir kitų sąlygų, kurios koncerte tiesiog nustoja egzistuoti, nes kiekvienas salėje gali dainuoti: „18 мне уже!“, . „Студент“, „Чужые губы“, „Ая яй девчонка“.

Grupė „Ruki Vverh“ kviečia tapti neeilinio įvykio dalimi ir susitikti koncertuose Vasario 27 d. Vilniuje ir Vasario 28 d. Klaipėdoje

Bilietus i Klaipėdos koncertą galėsit įsigiti tik www.bilietai.lt portale bei kasose.

Organizatorius
BetMar, UAB