Birutės parke – Pusiaužiemio šventė visai šeimai

ziema-palangojeĮpusėjus žiemai, palangiškiai raginami aktyviai mėgautis sausio teikiamais malonumais, o kad sportuoti lauke būtų smagiau, Palangos sporto centras kviečia į sausio 30 d. vyksiančią „Palangos pusiaužiemio šventę“.

Jei leis oro sąlygos ir bus pakankamai sniego, po savaitės, kitą šeštadienį (sausio 30 d.) į Birutės parką kviečiami tiek mažieji sporto mėgėjai, tiek ir vyresni – norinčiųjų lauks linksmos rungtys su slidėmis bei rogėmis. Beje, reikiamu žiemos sporto inventoriumi (slidėmis, rogėmis ir kt.) Pusiaužiemio šventės dalyviai turėtų pasirūpinti patys.

Siekdami įtraukti kuo daugiau sporto mėgėjų į žiemos pramogas, o kartu ir paskatinti laisvalaikį leisti kartu su visa šeima, Pusiaužiemio šventės organizatoriai dalyviams pasiūlys ne rungtis tarpusavyje, o tiesiog išbandyti savo jėgas. Todėl parinkta keletas sportinių rungčių, kurioms nereikia ypatingo sportinio pasirengimo. Viena iš jų – slidininkų žygis, į kurį 11 val. bus pakviesti visi norintieji. Vaikai iki 14 m. turės įveikti 1 kilometro atstumą, vyresni ir suaugusieji – 5 kilometrus.

Dar atraktyvesnė žada būti kita rungtis – linksmasis nusileidimas nuo kalniuko, įveikiant keletą specialiai įrengtų kliūčių. Kokias priemones šventės dalyviai pasitelks šiai rungčiai, priklausys tik nuo jų pačių išmonės – leistis nuo Jaunimo kalno bus galima rogėmis, specialiais plastikiniais kilimėliais ar kitaip.

Šeimos galės išbandyti jėgas būtent joms skirtoje estafetėje – vienas iš tėvų turės per kuo trumpesnį laiką nutempti vaiką su rogėmis tam tikrą atstumą. Mėgstantieji pajuokauti šioje rungtyje galės pademonstruoti savo humoro jausmą – rogėse gali sėdėti ne jaunieji, o vyresnieji šeimos nariai.

Kad visų nuotaika būtų kuo puikiausia, šventės dalyvius pasieniečiai vaišins karšta arbata, o organizatoriai žada netikėtų prizų.

„Pusiaužiemio šventės“ (sausio 30 d.) programa:

11 val. prie centrinio įėjimo į Birutės parką

– slidininkų žygis. Vaikai iki 14 m. 1 km., vaikai nuo 14 m. ir suaugusieji – 5 km;

– linksmasis nusileidimas nuo kalno;

– šeimos estafetė;

Kviečiame visus aktyviai ir gausiai dalyvauti. Turėti savo mėgstamą žiemos sporto inventorių (slidės, rogutės ir kt.).

Šventė vyks esant geram orui ir pakankamai sniego.

Rekomenduoja: Žirgų tako apartamentai / Palanga

zirgu-takas

(Visited 85 times, 1 visits today)