„Atrask beždžionę savyje!“ šventės eglutei pagaminti prireikė tūkstančio bananų

TV3_Atrask_Bezdzione_savyje_Bananu_eglute_3Rytoj, paskutinį metų vakarą, 22.00 val., besiklausant hitais tapusių dainų ir besijuokiant kartu su Jurijumi Smoriginu, Aiste Pilvelyte, Nagliu Šulija, Audre Kudabiene, Neringa Šiaudikyte, Aiste Pilvelyte, Vytaru Radzevičiumi, Mantu Wizard, Stano Deivydu Zvonkumi, grupėmis „Džentelmenai“, „DAR“, Česlovu Gabaliu, Vladu Kovaliovu, Povilu Meškėla, kviečia praleisti TV3 naujametinė šventė „Atrask beždžionę savyje!“.

Kuo skiriamės ir kuo esame panašūs į savo pirmtakus? Kas iš beždžionių išsivystė labiau – vyrai ar moterys? Žiūrovai ne tik daug juoksis, bet ir nemažai sužinos apie save. Daug intriguojančių klausimų paskutinę metų naktį užduos šmaikštaus naujametinio vakaro vedėjai – aktoriai ir sutuoktiniai Džiugas Siaurusaitis ir Lina Rastokaitė, o šeimynines dilemas spręs ir puikiai visiems žinomas ilgametės santuokos situacijas atskleis aktorių Ramūno Cicėno ir Rimantės Valiukaitės personažai.

Šventinėje scenoje TV3 žiūrovai išvys įspūdingas dekoracijas. Vietoj įprastų girliandų akį trauks du milžiniški bananai, „įrėminantys“ sceną, o kalėdinės eglutės interpretacija nustebins ne vieną. „Atrask beždžionę savyje“ eglutei pagaminti prireikė maždaug 1000 vienetų bananų. „Nuotaikinga bananų eglė – ateinančių beždžionės metų simbolis“, – sako renginio prodiuserė Jurga Pukenytė.

Pasak jos, tokia eglutė – unikali: „Tai vienintelė tokia eglutė Baltijos šalyse, o gal ir visoje Europos Sąjungoje, pagaminta iš daugiau nei 140 kilogramų bananų. Ją sukūrė scenos dailininkė iš Šaulių Eglė Narbutaitė“.

Beždžionės charakteris – tai anarchija, žaidimai, maivymasis ir nuolatinės provokacijų paieškos. Naujametinė naktis bus kaip tik tokia – išprotėjusi, pašėlusi ir neregėtai drąsi, priversianti kikenti, provokuoti, pažvelgti į save ironiškai, paerzinti vieni kitus ir pamiršti visas taisykles. „Atrask beždžionę savyje“ – jau rytoj, 22.00 val. per TV3.

„Atrask beždžionę savyje“ – ketvirtadienį 22.00 val. per TV3!